• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

lampy do growbox, szukam sklepu!

lampy do growbox, szukam sklepu!

Czy w domu można hodować rośliny? Zastanawiam się nad rozsadami, dlatego przeglądałem oferty na growbox, ale nie za bardzo wiem czy warto w to inwestować pieniądze? Korzystaliście już z takich rozwiązań u siebie?

Warussior

Posty: 1

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo ważna. Jeżeli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, dlatego dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wówczas będzie dobrze.

Black_Riot

Posty: 3

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Yuri20

Posty: 4

 
Ofert jest dużo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

Kitas

Posty: 3

 
Mam kilka takich zestawów growbox, które są niezmiernie praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych kłopotów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, zatem można spodziewać się niezmiernie dobrych efektów z upraw.

Kitas

Posty: 3

 
Bardzo ważne jest światło, ale również odpowiednia temperatura. Led nie grzeje i to jest bardzo duża zaleta. Daje za to bardzo dużo potrzebnego roślinom światła.

Klarka34

Posty: 4

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bowiem są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego faktycznie niezmiernie duża zaleta.

eror81

Posty: 5

 
Kupowałem namiot uprawowy w zestawie w sklepie https://flo-grow.eu i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. To sklep, który oferuje najlepsze rozwiązania w niezmiernie przystępnych cenach. Sprawdźcie sobie to sami.

cowMuk90

Posty: 24

 
Trzeba o wszystko pytać, bo nie wszystko, co jest napisane w takiej ofercie jest dla nas zrozumiałe. Lepiej wszystkiego dowiedzieć się u źródła i wybrać najlepszy zestaw. Wydajemy pieniądze i chcemy efektów, dlatego ma to dla nas bardzo duże znaczenie, co kupimy.

bolewest

Posty: 13

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która proponuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

namok

Posty: 3