• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, proszę o pomoc

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, proszę o pomoc

Zastanawiam się ile mamy czasu na zgłoszenie nabycia pojazdów, natomiast nie mogę znaleźć? Jest strona www, gdzie można to sobie sprawdzić? Boję się, iż nie zdążę na czas, a wiem, iż kary są faktycznie niezwykle wysokie, a nie chce ich płacić.

edmundzik

Posty: 1

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

21gregorek

Posty: 10

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

Merylker45

Posty: 3

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Bączeak

Posty: 16

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia samochodu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, natomiast może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, natomiast lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Lupusx

Posty: 15

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Naturalnie mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, dlatego tak się dzieje.

TomekK

Posty: 7

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, iż świecie trzeba się ustawiać żeby się tam pozyskać, lecz nie ma na nieszczęście innego wyjścia.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Nie wiem, albowiem jeżeli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Z reguły mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas przeróżnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Oct714

Posty: 18