• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

biuro serwisowane dla firm, poszukuję

biuro serwisowane dla firm, poszukuję

Cześć, powiedzcie mi proszę, jakie zalety ma biuro serwisowane dla firm. Chciałbym wynająć dużą przestrzeń na około tydzień. Możecie polecić mi konkretne biuro?

roudee

Posty: 1

 
Może Ci się przydać wirtualny adres w Warszawie. Możesz sobie poczytać co to dokładnie jest i na czym polega. Wydaje mi się, że dla młodych osób jest to skuteczne rozwiązanie.

trener

Posty: 7

 
Wirtualny adres w Warszawie może pomóc nam założyć własną działalność po kosztach. Już na etapie wypełniania dokumentów możemy mieć sporo problemów. W takich biurach mamy dodatkowe opcje, które również przewidują pomoc w założeniu firmy.

nighthaze

Posty: 2

 
Wirtualne biuro jest bardzo pomocne przy zakładaniu jednoosobowej działalności. Nie chciałam podawać swoje adresu, wobec tego zdecydowałam się na takie rozwiązanie.

Klara323

Posty: 4

 
Wirtualne biuro w Warszawie najbardziej przyda się młodym osobom, które pierwszy raz zakładają własną działalność gospodarczą i chcą zaoszczędzić na razie na otwarcie własnego lokalu.

matek562

Posty: 12

 
Wirtualne biuro w Warszawie najniezwyklej przyda się młodym osobom, które pierwszy raz zakładają własną działalność gospodarczą i chcą zaoszczędzić na razie na otwarcie własnego lokalu.

Lupusx

Posty: 2

 
Biuro wirtualne może Ci się bardzo przydać, jeśli rejestrujesz swoją własną firmę. Duża część osób nie chce podawać swojego własnego adresu, dlatego korzysta z takich usług. ja również z nich korzystałam na początku drogi z działalnością. Tutaj masz link do strony tego biura http://www.city-office.pl.

labuh

Posty: 3

 
Wirtualny adres w Warszawie przyda się chyba przedsiębiorcą, którzy dopiero zaczynają karierę ze swoją własną firmą. Jest to niesłychanie pomocne, gdy nie możemy zarejestrować firmy pod adresem zamieszkania.

tutys00

Posty: 2