• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry nczyniowiec

dobry nczyniowiec

Cześć, czy usuwanie żylaków to trudna operacja, jest się w ogóle czego obawiać? Możecie się podzielić doświadczeniami?

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Nie pójdziesz i nie zaczniesz leczyć, będzie tylko gorzej. Wiem, że siostra leczyła się na jakieś sprawy tętnicze na oddziale chirurgii naczyniowej w Krakowie, ale nie była zadowolona. W końcu udała się do prywatnej placówki, gdzie miała świetną opiekę. Na obecną chwilę jej stan zdrowia jest okej, więc jaki widać, trzeba trafić na dobrego specjalistę.

Grabow12

Posty: 5

 
Tak właśnie wygląda nasza państwowa służba zdrowia. Daleko nam do państw, gdzie na porządku dziennym pacjentom zapewnia się profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Również poszukuję prywatnie chirurga naczyniowca w Kielcach.

GGregbard

Posty: 16

 
Wiem niestety, że zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, ale na lekach trzeba być non stop :( Często też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, że nie zrobiły się nowe zakrzepy.

bartłomiejj

Posty: 12

 
Spróbujcie w tych większych placówkach medycznych, bo tam jest nie tylko USG Doppler w Ostrowcu Św, ale dostęp do naprawdę świetnych specjalistów. Doskonale leczą choroby tętnic szyjnych. Mają zupełnie nowoczesne metody. Wujek stanął na nogi w niecałe pół roku.

qwed

Posty: 10

 
Moje problemy z żylakami to był taki kłopot, który się długi czas utrzymywał i właściwie był problem, żeby coś tu zrobić bo lekarze się bali w ogóle jakoś reagować. Ogólnie mieszkam w Starachowicach i tutaj właściwie nie było nikogo kto by się ewentualnie chciał podjąć operacji, dopiero znajoma mnie skierowała do Ostrowca do doktora Kućmy przy Targowej i tam po konsultacji z nim była robiona operacja, jest lepiej więc jeśli dokuczają Ci żylaki to myślę, że warto się tam wybrać.

Lupusx

Posty: 3

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

juron

Posty: 3