• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

domy z bali parterowe, oferta

domy z bali parterowe, oferta

Dużo jest projektów domów z bali, jakie mogę sobie przejrzeć i coś wybrać? Gdzie znajdę takie projekty? Znacie kogoś, kto proponuje budowę domów z klejonych bali? Chętnie bym się z taką ofertą zapoznał, bowiem mnie to interesuje.

qwed

Posty: 1

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

nighthaze

Posty: 5

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, natomiast może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, wobec tego z niej szybko skorzystałem.

PaweL

Posty: 3

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

12erBis

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wówczas łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

namok

Posty: 3